MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
335 000 PLN
8 016,27 PLN/m2
KOBYLNIKI
Opis
OSTATNIE DWA MIESZKANIA NA 3 PIĘTRZE!

KLATKA C i D.

Kobylniki to ta urocza miejscowość, która od kilku lat przechodzi pełen rozkwit nie tylko w budownictwie lecz we wszelkich usługach. Miasteczko położone w bardzo bliskim położeniu węzła zjazdowego z trasą S11.

Świetna komunikacja z centrum Poznania (14 km) daje szybki dostęp do miejsc pracy, więc gdy zamieszkasz tutaj to te 25 min jazdy będzie dla Ciebie przyjemnością.

Dookoła kilka większych miast i miasteczek jak Sady, Swadzim i węzeł z drogą krajową nr 92, Kiekrz i jezioro Kierskie. Masz kolejną możliwość wyboru powrotu lub dojazdu do centrum Poznania między innymi droga nr 184.

Usytuowanie tej inwestycji (łącznie ok. 180 mieszkań) na pewno da Ci życie w bezpiecznej lokalizacji z daleka od zgiełku dużego miasta jak i z dostępem do wszelkich atrakcji jak kina, Poznańskie ZOO, Parki, galerie handlowe. To doskonała lokalizacja dla par lub singli z zamiarem nie spędzania swojego życia w korkach miejskich. Planowane są wszelkie lokale usługowe jak : sklepy spożywcze, kawiarnie, fryzjerzy, lekarze czyli wszystko co niezbędne jest Ci by unikać bezpośredniego tracenia czasu w Twoich wolnych chwilach. Główne założenie dewelopera to rozwijaj się, miej dostęp do dużego miasta i śpij bezpiecznie bez narażenia Cię na wszystko co wybiję Cię z Twoich planów i realizacji celów na najbliższe lata.

Oferowana nieruchomość mieści się na 3 piętrze. Składa się z dwóch pokoi - dużej sypialni z doświetlonej oknem, salonem połączonym z aneksem kuchennym i do niego przylegającym dużym balkonem oraz ustawną łazienką. To kompaktowe mieszkanie zdecydowanie zaspokoi Twoje potrzeby na najbliższe 5 lat Twojego rozwoju i kariery.

Powierzchnia użytkowa mieszkania to 37 metrów z uwagi na lekki skok który nie ogranicza Ci w codziennym życiu.

Do mieszkania przynależy komórka i miejsce parkingowe na zewnątrz dodatkowo płatne łącznie 9000 tyś zł.

KOBYLNIKI ULICA KASZTANOWA/ORZECHOWA

OSTATNIE DWA MIESZKANIA NA 3 PIETRZE!

Oddanie nieruchomości przewidziane jest już na SIERPIEŃ 2022! Zatem wakacje możesz już zacząć we własnym mieszkaniu, świętując ze swoimi najbliższymi ten wzniosły moment w twoim życiu.

Jesteś zainteresowany lub zainteresowana tą ofertą ?

Zapraszam do kontaktu gdyż to ostatnie wolne małe mieszkania i to w tak korzystnej cenie!

Zapewniam wszelką obsługę : prawną, kredytową i remontową.
Szczegóły oferty

Cena335 000 PLN

Cena za m28 016,27 PLN

Powierzchnia41,79 m2

Liczba pokoi2

Piętro3

Liczba pięter3

Typ kuchniAneks

RynekPierwotny