Kariera

Zatrudniamy i pomagamy budować karierę ludziom, którzy swoim zaangażowaniem do pracy znacznie odbiegają od przeciętnej.

Jesteśmy biurem sprzedaży nieruchomości, łączymy w profesjonalny i rzetelny sposób kupujących ze sprzedającymi.  Towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie procesu sprzedaży. Doradzamy oraz czuwamy nad bezpieczeństwem transakcji. Największą satysfakcją jest dla nas zadowolenie obu stron transakcji po przeprowadzeniu całego procesu zmiany właściciela.

Wysoka skuteczność jest głównym determinantem naszego sukcesu i prężnego rozwoju.

Oferujemy:

  • Wsparcie szkoleniowe i mentoringowe
  • Bieżące wsparcie prawne, marketingowe, sprzedażowe
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Elastyczne godziny pracy i dużą samodzielność
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, indywidualne podejście do pracownika
  • Możliwość rozwoju i awansu

Oczekujemy:

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu
  • Chęć osiągnięcia sukcesu
  • Umiejętność współpracy z zespołem
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów i elastyczność w działaniu
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę i jej efekty
  • Wysoka kultura osobista
  • Silna samodyscyplina

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i budowanie relacji z klientami (zarówno sprzedającymi jak i kupującymi)
  • Negocjacje warunków transakcji
  • Pozyskiwanie ofert nieruchomości
  • Spotkania z Klientami sprzedającymi nieruchomości
  • Prezentowanie ofert nieruchomości
  • Przygotowywanie ofert kupna/sprzedaży nieruchomości
  • Przygotowywanie dokumentacji do transakcji
  • Koordynacja procesu sprzedaży nieruchomości
  • Współpraca z zespołem w trakcie realizacji zadań

CV przyjmujemy pod adresem mailowym: biuro@exonhouse.pl (w tytule – KARIERA)

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Wyślij znajomemu