Profil agenta

Natalia Gwóźdź

Natalia Gwóźdź

Stanowisko:
Doradca ds. nieruchomości
Telefon:
609636232
E-mail:
natalia@exonhouse.pl
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Exon House dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

O mnie: Partnerem ds. nieruchomości jestem od kilku lat, nieruchomości to nie tylko moja praca, ale też pasja. Z chęcią nawiązuje nowe kontakty i spotykam nowe osoby, nie zapominając przy tym o stałej współpracy z klientami. Co jest dla mnie ważne w pracy: Najważniejsze to oczekiwania klienta oraz doprowadzenie do końca sprzedaży lub zakupu nieruchomości, a także wynajmu do momentu podpisanie protokołu zdawczo odbiorczego nieruchomości. W czym jestem najlepszy: W pracy agenta najbardziej liczy się terminowość, szybkość działania oraz stały kontakt.

Administratorem danych osobowych jest Exon House z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres exonhouse@gmail.com… czytaj więcej


Moje nieruchomości