Profil agenta

Robert Litwinek

Robert Litwinek

Stanowisko:
Manager
Telefon:
607803597
E-mail:
r.litwinek@exonhouse.pl
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Exon House dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Jak sam mówi o Sobie, zdecydowanie jest szczęściarzem, który realizuje swoje cele i marzenia. Na co dzień to Tata dwóch synów. Zawodowo to Agent ds inwestycji w nieruchomościach, gdzie jego specjalizacją są projekty budownictwa wielorodzinnego na skale całej Polski. Jego wieloletnie doświadczenie przy współpracy z takimi firmami jak Hill International, Dom Development, PFR nieruchomości, Dom-Bud S.A przyczynia się do sukcesywnego realizowania celów w inwestycjach jego klientów. To nie tylko wysokiej klasy specjalista, ekspert, mentor, lecz przede wszystkim kreatywny agent który realizuje kolejne kroki w swoim rozwoju.

Administratorem danych osobowych jest Exon House z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres exonhouse@gmail.com… czytaj więcej


Moje nieruchomości